Vēlies kļūt par uzņēmuma Cessna ražotā lidaparāta īpašnieku?

Tas ir pavisam vienkārši!

Mums katram ir kāds īpašs dzīves sapnis, par kuru ikdienā pārāk bieži nerunājam, tomēr atsevišķos momentos par to labprāt iedomājamies. Liekas, ka lielākajai daļai cilvēku šis sapnis šķiet ļoti tāls, tādēļ doma par to rada vien smagu nopūtu aizņemtās darba dienas vidū. Tomēr… kā būtu, ja būtu? Vai arī Jūs esat iedomājies par to, kā atsevišķi cilvēki sev nopērk kaut ko, ko tā pa īstam lietot iemācītos tikai nākotnē? Labs piemērs šim būtu tas, kā dažas sievietes nopērk to skaisto kleitu, kura gan īsti netaisās ciet, bet beigās tiek ievērotas visas iespējamās diētas, lai tajā ielīstu… Kā būtu, ja kas šāds tiktu pasākts arī ar personīgo lidmašīnu? Galu galā – lidmašīna Jums jau ir, atliekt tikai nokārtot tās vadīšanas licenci.

Bet, ja runājam pavisam nopietni, tad šādu lidmašīnu savā īpašumā iegūt nav nemaz tik grūti, cik tas varētu šķist. 

Tā ka šī ir amerikāņu firma, tad visizdevīgākos piedāvājumus var atrast tieši Amerikas Savienoto Valstu interneta lapās, kurās piedāvā vai nu lietotas Cessna modeļu lidmašīnas vai arī pašā Cessna uzņēmuma interneta vietnē. Ja Jums svarīgāka ir lidaparāta cena nekā tā izmantošanas specifika, kad lietoto lidaparātu tirgus būs brīnišķīga opcija, kas ļaus nedaudz ietaupīt, lai gan izvēle var nebūt tik liela.

Šajā gadījumā jārēķinās arī ar transporta izmaksām, lai Jūsu jauno lidaparātu nogādātu līdz Latvijai, kā arī klātienē nepārbaudot savu jauno lidaparātu pastāv iespēja, ka kāds defekts var tikt nepamanīts.

Gadījumā, ja esat lidaparātu entuziasts un Jūsu vēlmes ir ļoti specifiskas, tad iesakām griezties pa taisno Cessna pārstāvniecībā, kur Jūs apkalpos profesionālie uzņēmuma pārstāvji, kas palīdzēs tikt galā ar visu nepieciešamo dokumentāciju lidaparāta iegādei. Jārēķinās, ka šī opcija būs manāmi dārgāka, tomēr risks tajā ir daudz mazāks, jo lidmašīna tiek arī apdrošināta, un to pērkot no ražotāja, tiek sniegta arī garantija, kas nozīmē, ka Jūs varēsiet saņemt nepieciešamo palīdzību jebkurā laikā.