Uzņēmuma Cessna ražotie lidaparātu modeļi

Dažādos laikos uzņēmuma Cessna piedāvājums ir bijis atšķirīgs, tādēļ saprotams, ka tie modeļi, kas klientiem bija pieejami pagājušajā gadsimtā, vairs netiek ražoti. Jāatzīst, ka lidaparātu kolekcionāru vidū ir ārkārtīgi liels pieprasījums pēc vecākajiem Cessna modeļiem, jo tie demonstrē, kā uzņēmuma lietpratība un lidmašīnu dizains ir attīstījies gadu gaitā. 

Mūsdienās kompānija Cessna saviem klientiem piedāvā samērā plašu vieglo lidaparātu klāstu, tādēļ katram, kurš ir ieplānojis piepildīt seno sapni par to, ka varētu kļūt par savas personīgās lidmašīnas īpašnieku, ir iespējams beidzot iegādāties arī kādu no šīs firmas lidaparātiem. Piedāvājumā ir dažādiem mērķiem būvētas lidmašīnas, bet uzņēmuma speciālisti palīdzēs izvēlēties pašu piemērotāko tieši Jums un Jūsu vajadzībām.


Cessna 525 

viegla biznesa klases lidmašīna, kas tiek ražota jau kopš 1991. gada

Cessna 560XL

mazo un vidējo grupu lidmašīna, kas ražota kopš 1996. gada

Cessna 680

vidēja lieluma biznesa klases lidaparāts, ko ražo kopš 2004. gada


Cessna 750

lieljaudas vidēja lieluma biznesa lidmašīna, kas ražota kopš 1996. gada

Ja tomēr iepriekš minētās grupas lidmašīnas nav Jūsu nepieciešamībām atbilstošas, tad varat izvēlēties arī kādu no neatkarīgi ražotajiem lidaparātiem, kuri nepārstāv kādu konkrētu ražošanas grupu. Jums ir pieejami tādi lidaparāti kā:

Cessna 172

augstspiediena, viena virzuļdzinēja, četru sēdekļu lidmašīna ražošanā kopš 1950. gada; šī lidmašīna izceļas ar to, ka tā ir visvairāk izbūvētais Cessna lidmašīnas modelis visā kompānijas vēsturē 

Cessna 182

augstspiediena, viena virzuļdzinēja, četru sēdekļu lidmašīna ražošanā kopš 1996. gada, tomēr jāpiemin arī, ka šī lidmašīna bija rasošanā jau krietnu laiku iepriekš, bet 1996. gadā tā tika pārstrādāta, lai uzlabotu tās sniegumu

Cessna 206

augstspiediena, viena virzuļdzinēja, sešu sēdekļu komunālais gaisa kuģis, kas ir ražošanā kopš 1962. gada

Cessna 208

augstspiediena turbo propelleru lidmašīna, kuru ražo kopš 1984. gada